O NAS

ASTERIA – urok, magia, czar i blask … poprzez relaks do piękna…

Studio kosmetyczne ASTERIA powstało z myślą o nowoczesnych i zapracowanych kobietach oraz mężczyznach, ceniących dobry wygląd i samopoczucie, jako ważny czynnik przyczyniający się do kreowania wizerunku. W myśl tej zasady powstało wysmakowane, nowoczesne, klimatyzowane wnętrze, filiżanka wyśmienitej, aromatycznej kawy, zawsze dobra muzyka oraz profesjonalna i miła obsługa, zapewnią nawet najbardziej wymagającym Klientom niepowtarzalny klimat oraz najwyższą, jakość świadczonych usług.

W gabinecie preferujemy indywidualne podejście do klienta, czyli diagnostykę skóry, dobór zabiegów adekwatnych do jej potrzeb oraz dobór preparatów do domowej pielęgnacji.

W ofercie studia kosmetycznego można znaleźć zabiegi obejmujące kosmetykę twarzy i ciała, zagęszczanie i przedłużanie rzęs. Można wykonać makijaż okazjonalny lub dzienny oraz manicure i pedicure. Każdy zabieg, wykonany w gabinecie, jest nie tylko ucztą dla skóry, ale także dla zmysłów.

Kiedy wyglądamy dobrze, czujemy się szczęśliwi, piękni i atrakcyjni. Zadbajmy, więc o to, aby nasza skóra była pełna blasku, aksamitna w dotyku i wyglądała młodo w każdym wieku.

W naszej ofercie zawsze znaleźć można liczne usługi i zabiegi w cenach promocyjnych, ponadto oferujemy naszym Klientom karty “Stałego Klienta”, pakiety rabatowe, a dla osób chcących podarować swoim bliskim oryginalny prezent oferujemy również elegancko zapakowane Vouchery.

Postępujemy w myśl zasady, że piękno musi iść w parze z bezpieczeństwem podczas przeprowadzanych zabiegów, dlatego jako jeden z nielicznych gabinetów posiadamy własny sprzęt do sterylizacji narzędzi kosmetycznych m.in.: pęset, frezów, końcówek do mikrodermabrazji, cążek itd., który jest powszechnie używany w szpitalach i gabinetach stomatologicznych – Autoklaw klasy B.

Gwarancją bezpieczeństwa oraz zachowania higieny i zdrowia naszych klientów, którzy korzystają z zabiegów stanowi wysoka świadomość personelu oraz zachowanie ścisłych procedur w zakresie dezynfekcji, mycia i sterylizacji narzędzi wykorzystywanych w zabiegach. 

Zapraszam Patrycja Rygiel