Makijaże i fryzury

Planujesz wielkie wyjście? Ślub? Komunię? Studniówkę?

 

Zaproponujemy wspólnie NEOS i ASTERIA specjalnie dla Ciebie odpowiedni makijaż i fryzurę, makijaż dobierzemy kolory, które podkreślą Twoje piękno, a fryzura nada Ci charakteru.

Przy ofercie ślubnej zawsze proponujemy makijaż i fryzurę próbną, po to, aby móc wcześniej przygotować wersję, która będzie dla Ciebie najodpowiedniejsza, w której będziesz najlepiej się czuła. Omawiamy najpierw wszystkie szczegóły dotyczące fryzury, Twoje propozycje, zdjęcia, a potem uwzględniając Twoje sugestie ja proponuję swoją wersję uczesania.

Podczas próbnego malowania przygotowuję, 2,3 makijaże, z których wybieramy ten, w którym wystąpisz w najpiękniejszym dniu swojego życia.

 

Zbliżają się wakacje, a wraz z nimi sezon weselny. Stworzyliśmy ciekawą ofertę pakietów ślubnych, które będą wspaniałym wyjściem dla każdej Panny Młodej. Delikatne strzyżenie, koloryzacja, próbna fryzura, fryzura ślubna, makijaż próbny, paznokcie żelowe lub hybrydowe, makijaż ślubny - to wszystko, co może być ujęte w pakiecie. Możemy zapewnić ciekawy wybór fryzur dopasowanych indywidualnie do klientki. Pakiet ślubny może być wspaniałym prezentem dla przyszłej Panny Młodej.

Bony upominkowe

KARNET UPOMINKOWY

Eleganckie zaproszenie upominkowe na zabiegi do salonu kosmetycznego to z pewnością oryginalny prezent dla bliskiej osoby.

To doskonałe rozwiązanie, jeżeli nie masz pomysłu na upominek z okazji urodzin, imienin, Dnia Matki, Dnia Kobiet czy po prostu zawsze wtedy, gdy chcesz z potrzeby serca obdarować kogoś wyjątkowego dla Ciebie.

Podaruj relaks, odprężenie i regenerację osobie, której chcesz sprawić prawdziwą przyjemność.

Możesz wybrać spośród dowolnych zabiegów z bogatej oferty lub pozostawić decyzję wyboru osobie obdarowanej.

Pobierz voucher w formie pdf.