Liposukcja ultradźwiekowa

Stosowanie lipolizy utradźwiękowej przynosi doskonałe efekty przy zwalczaniu cellulitu. Jest to świetna alternatywa dla lipolizy laserowej i innych bardziej inwazyjnych zabiegów odchudzających. Terapia ultradźwiękami polega na głębokiej defibracji, depolimeryzuje tri-glicerydy oraz z powodzeniem lipolizuje komórki tłuszczowe.

Nasze urządzenie przedstawia jedną z najnowocześniejszych technik redukujących złogi tłuszczu oraz cellulit. Do tego celu wykorzystano dwie najnowocześniejsze technologie stosowane od niedawna w kosmetyce.

Ultradźwięki o odpowiednio dobranej częstotliwości i mocy wywołują zjawisko kawitacji w tkankach, powodując uszkodzenie błony komórkowej komórek tłuszczowych i wydostanie się zgromadzonego w nich tłuszczu. Uwolnione w ten sposób trójglicerydy, tłuszcze i ich pochodne są transportowane przez układ limfatyczny i naczyniowy do wątroby gdzie są traktowane identycznie jak tłuszcz pochodzący z pożywienia. W ten prosty sposób możemy usuwać nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów np. uda, talia, biodra, ręce, okolice kolan. Metoda jest skuteczna u osób z otyłością miejscową redukując tkankę tłuszczową w miejscach, z których trudno się jej pozbyć klasycznymi metodami.

Ultradźwięki poprzez efekt termiczny działają znieczulająco i odprężają mięśnie. Poprawiają również sprężystość tkanek zewnętrznych skóry.

Efekt

  • redukcja tkanki tłuszczowej,
  • wyszczuplanie i modelowanie sylwetki,
  • likwidacja cellulitu,
  • pobudzenie krążenia,
  • stymulacja przemiany materii, poprawa metabolizmu,
  • zwiększanie absorpcji składników aktywnych.

Zalecamy wykonanie, co najmniej 4-10 zabiegów w odstępach 7-10 dniowych. Po zabiegu powinno się pić dużo wody, (co najmniej 2 litry na dobę). Zastosowanie zdrowej diety (w szczególności ubogiej w tłuszcze) pomoże uzyskać jeszcze lepszy efekt. Efekty zabiegu wspomaga również zwiększenie aktywności fizycznej.

Przeciwskazania:

  • Ostry stan zapalny organizmu,
  • Podwyższona temperatura ciała,
  • Nadczynność tarczycy,
  • Osoby poniżej 16 roku życia,
  • Leki rozrzedzające krew np. Kwas acetylosalicylowy (aspiryna),
  • Niesteroidowe leki przeciwzapalne np. Ibuprofen.
  • Ciąża i karmienie piersią,
  • Choroba nowotworowa,
  • Opryszczka,
  • Przyjmowanie antybiotyków,
  • Rozrusznik serca i metalowe implanty w ciele,