Mezoterapia bezigłowa

To innowacyjny system transportu substancji czynnych do głębokich warstw skóry bez użycia igieł, jest alternatywą mezoterapii igłowej. Urządzenie wykorzystuje zjawisko elektroporacji, zachodzące w błonach komórkowych i w warstwie rogowej skóry pod wpływem określonych impulsów elektrycznych. Zjawisko to umożliwia wprowadzenie substancji czynnych do głębokich warstw skóry, przez co zabieg jest efektywniejszy. Mezoterapia bezigłowa to nieinwazyjna metoda odżywienia i nawilżenia, stosowana dla poprawy wyglądu skóry, redukcji cellulitu i modelowania sylwetki poprzez głęboką aplikację małych dawek substancji aktywnych w konkretne miejsce ciała.

Zabieg tonizuje mięśnie, stymuluje przepływ limfy, zwiększa penetrację w skórze właściwej i pobudza naturalne procesy regeneracyjne skóry. Mezoterapia wydłuża czas działania substancji odżywczych, które są aktywne w skórze jeszcze w kilkanaście godzin po zabiegu. Jest to zabieg przyjemny i bezbolesny, nie występuje żadne uczucie dyskomfortu, a efekty są szybko widoczne.

W trakcie zabiegu wprowadzona zostaje ampułka antycellulitowa, a sam zabieg poprzedza wykonanie peelingu obszaru zabiegowego.

Efekty zabiegu:

  • Redukcja tkanki tłuszczowej
  • Redukcja cellulitu
  • Pobudzenie procesów naprawczych w skórze
  • Ujędrnienie ciała
  • Regeneracja skóry oraz poprawa jej struktury
  • Poprawa jędrności i kolorytu skóry

Przeciwwskazania:

  • Choroba nowotworowa
  • Ciąża i karmienie piersią
  • Stany zapalne skóry
  • Uszkodzenia mechaniczne skóry
  • Niewydolność krążenia
  • Gorączka, osłabienie i wyniszczenie organizmu
  • Osteoporoza
  • Epilepsja
  • Alergia na składniki stosowanych preparatów
  • Obecność w okolicy zabiegowej metalowych implantów (rozrusznik serca, endoproteza)