Liposukcja ultradźwiekowa

Stosowanie lipolizy utradźwiękowej przynosi doskonałe efekty przy zwalczaniu cellulitu. Jest to świetna alternatywa dla lipolizy laserowej i innych bardziej inwazyjnych zabiegów odchudzających. Terapia ultradźwiękami polega na głębokiej defibracji, depolimeryzuje tri-glicerydy oraz z powodzeniem lipolizuje komórki tłuszczowe.

Nasze urządzenie przedstawia jedną z najnowocześniejszych technik redukujących złogi tłuszczu oraz cellulit. Do tego celu wykorzystano dwie najnowocześniejsze technologie stosowane od niedawna w kosmetyce.

Czytaj więcej: Liposukcja ultradźwiekowa

Dermomasaż

ZABIEG LIMFODRENUJĄCY- ZABIEG CELULOSTOP

Dermomasażer to urządzenie wykorzystujące synergistyczne oddziaływanie podciśnienia i masażu mechanicznego na tkankę. Jego głównym zadaniem jest rozbijanie złogów tłuszczowych i przywrócenie prawidłowego funkcjonowania naczyń włosowatych i limfatycznych w skórze.

Czytaj więcej: Dermomasaż

Fale radiowe RF

Efektywna i bezbolesną kuracja odmładzająco-modelująca przy użyciu fal radiowych oraz modelowanie ciała i bezinwazyjna redukcja tkanki tłuszczowej. Terapia falami radiowymi to przełomowe odkrycie zaawansowanej technicznie kosmetologii. Energia fal radiowych (radiofrekwencja, RF) jest rodzajem energii elektromagnetycznej, która stymuluje i odnawia skórę.

Czytaj więcej: Fale radiowe RF

Mezoterapia bezigłowa

To innowacyjny system transportu substancji czynnych do głębokich warstw skóry bez użycia igieł, jest alternatywą mezoterapii igłowej. Urządzenie wykorzystuje zjawisko elektroporacji, zachodzące w błonach komórkowych i w warstwie rogowej skóry pod wpływem określonych impulsów elektrycznych. Zjawisko to umożliwia wprowadzenie substancji czynnych do głębokich warstw skóry, przez co zabieg jest efektywniejszy. Mezoterapia bezigłowa to nieinwazyjna metoda odżywienia i nawilżenia, stosowana dla poprawy wyglądu skóry, redukcji cellulitu i modelowania sylwetki poprzez głęboką aplikację małych dawek substancji aktywnych w konkretne miejsce ciała.

Czytaj więcej: Mezoterapia bezigłowa

Kriolipoliza

Kriolipoliza stanowi absolutny przełom w dziedzinie trwałego likwidowania zbędnej tkanki tłuszczowej. Metody usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej są stosowane zarówno w chirurgii plastycznej jak i w medycynie estetycznej. Do niedawna jeszcze brakowało na rynku całkowicie nieinwazyjnych i trwałych sposobów pozbywania się niechcianego tłuszczyku. Wynalezienie innowacyjnej metoda kriolizy (modelowanie ciała zimnem) zyskała popularność na całym świecie.

Czytaj więcej: Kriolipoliza