Mikrodermabrazja korundowa

Mikrodermabrazja jest jedną z wielu metod mechanicznego złuszczania. Polega na ścieraniu warstwy rogowej naskórka za pomocą specjalnego urządzenia. W czasie zabiegu mikrodermabrazji zostaje utworzone podciśnienie za pomocą próżni, która uruchamia strumień kryształków wodorotlenku glinu (korundu).

Kryształy są nanoszone na skórę (uderzając w powierzchnie skóry) za pomocą specjalnego urządzenia ręcznego, które jest przesuwane po skórze i w ten sposób usuwane są górne warstwy naskórka.

Czytaj więcej: Mikrodermabrazja korundowa

Inne zabiegi

ZABIEG Z MASKAMI ALGOWYMI I AMPUŁKAMI

Preparaty użyte w tych zabiegach bogate są w aminokwasy, polisacharydy, alginiany, witaminy, związki krzemu, wapnia, magnezu – będące katalizatorami wielu życiowych reakcji. Substancje czynne są wchłaniane i transportowane do skóry właściwej. Jest to możliwe gdyż struktura alg jest podobna do struktury plazmy ludzkiej, co pozwala na szybkie przenikanie bezpośrednio do komórek.

Czytaj więcej: Inne zabiegi

Fale radiowe RF

Odmładzanie na miarę XXI wiekuFale radiowe przekazują energię cieplną do skóry właściwej i tkanki podskórnej. W wyniku rezonansu i stymulacji na poziomie komórkowym, zostają pobudzone komórki włókien kolagenowych. Intensywny miejscowy wzrost temperatury (45-60 st.C) sprawia, że włókna kolagenowe ulegają skurczeniu, napięciu i jednoczesnej stymulacji.

Włókna, które w procesie starzenia ulegają wydłużeniu i poskręcaniu, poddane działaniu fal radiowych stają się bardziej sprężyste i elastyczne.

Czytaj więcej: Fale radiowe RF

Oksybrazja

Oksybrazja jest nową metodą mikrodermabrazji, która ma na celu rewitalizację i odmłodzenie skóry. Złuszczenie martwych komórek naskórka wykonywane jest przy wykorzystaniu strumienia tlenu pod ciśnieniem rozproszonych kropli soli fizjologicznej. Zabieg ten nie wywołuje podrażnienia skóry, dzięki czemu świetnie sprawdza się również u osób posiadających skórę wrażliwą. Oksybrazja skutecznie usuwa wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, zwęża pory. Świetnie sprawdza się w leczeniu trądziku oraz redukcji blizn, jakie pozostawia. Skóra po wykonaniu zabiegu jest niezwykle gładka i odświeżona.

Czytaj więcej: Oksybrazja

Peeling chemiczny

Eksfoliacja – złuszczanie kwasem 

Peeling chemiczny (chemiczna eksfoliacja, dermopeeling) jest zabiegiem kosmetycznym lub medycznym (w zależności od rodzaju i stężenia) stosowanym w celu poprawienia wyglądu skóry. Po nałożeniu na skórę roztworu chemicznego skóra ulega złuszczeniu. Nowa, zregenerowana skóra jest zazwyczaj gładsza a liczba zmarszczek zredukowana. Przez krótki czas po zabiegu skóra jest bardzo wrażliwa na działanie promieni słonecznych.

Czytaj więcej: Peeling chemiczny

Zamykanie naczynek

Elektrokoagulacja to wszechstronny zabieg wykorzystujący właściwości prądu elektrycznego. Pozwala bezinwazyjnie, a do tego całkowicie bezpiecznie, pozbyć się rozszerzonych naczynek krwionośnych, brodawek, torbieli, prosaków, włókniaków. Jest wykorzystywany także do redukcji nadmiernego owłosienia, kiedy inne metody, jak np. terapia światłem, mogą okazać się nieskuteczne.

Czytaj więcej: Zamykanie naczynek

Mezoterapia bezigłowa

SPOSÓB NA MŁODĄ SKÓRĘ I PIĘKNĄ SYLWETKĘ!!!

Mezoterapia bezigłowa to innowacyjny zabieg, najnowszej generacji, który polega na bezbolesnym wprowadzeniu substancji aktywnych, do głębokich warstw skóry.

Zabieg stanowi nowoczesną alternatywę do klasycznej mezoterapii - nie wymaga użycia igieł, jest bezbolesny, bezpieczny, oraz niezwykle skuteczny.

Czytaj więcej: Mezoterapia bezigłowa

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny to oczyszczanie skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej, wzbogacone o mikromasaż, który poprawia mikrokrążenie i dotlenienie komórkowe oraz zwiększa penetrację substancji aktywnych w głąb skóry. Pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i meszków włosowatych, pozbycie się zaskórników, wągrów i bakterii. Wygładza skórę, doskonale nawilża i stymuluje naturalne nawodnienie oraz zmiękcza naskórek. Działa kojąco i regenerująco na skórę.

Czytaj więcej: Peeling kawitacyjny

Sonoforeza

Sonoforeza jest to metoda, która wykorzystuje wibracje ultradźwiękowe do działania na głębsze warstwy skóry poprzez stymulujący mikromasaż. Sonoforeza to doskonały sposób wtłaczania w głąb skóry substancji aktywnych z kosmetyków aplikowanych na skórę. Podczas zabiegu wytwarzane jest ciepło wewnątrz skóry, które penetruje tkanki. Zabieg odpręża skórę, poprawia przepływ krwi i limfy. W rezultacie poprawiony jest metabolizm komórek oraz ich regeneracja. Emitowane podczas zabiegu ultradźwięki przyczyniają się do ułatwienia penetracji substancjom leczniczym, które działają: uszczelniając naczynia krwionośne, leczą zmiany trądzikowe, dotleniają oraz kondycjonują skórę.

Czytaj więcej: Sonoforeza

Mezoterapia mikroigłowa frakcyjna

INNOWACYJNA TECHNOLOGIA DO FRAKCJONOWANIA SKÓRY I WPROWADZANIA AKTYWNYCH SKŁADNIKÓW

Czytaj więcej: Mezoterapia mikroigłowa frakcyjna