Zabieg z maskami algowymi i ampułkami

Preparaty użyte w tych zabiegach bogate są w aminokwasy, polisacharydy, alginiany, witaminy, związki krzemu, wapnia, magnezu – będące katalizatorami wielu życiowych reakcji. Substancje czynne są wchłaniane i transportowane do skóry właściwej. Jest to możliwe gdyż struktura alg jest podobna do struktury plazmy ludzkiej, co pozwala na szybkie przenikanie bezpośrednio do komórek.

Efekty:

 • Regeneracja skóry po słońcu
 • Nawilżenie
 • Działanie kojące
 • Łagodzenie drobnych podrażnień i zaczerwień skóry
 • Lecznicze – redukujące liczbę rozszerzonych naczyń krwionośnych
 • Odtrucie skóry z toksyn
Zabieg parafinowy - nawilżający

Utrzymanie naturalnej bariery ochronnej i równowagę wodną. Ta tłusta i szybko wchłaniająca się emulsja o delikatnym zapachu pozostawia skórę głęboko odżywioną i nawilżoną, piękniejszą i gładszą. Idealny zabieg dla skóry dojrzałej, suchej. Jednym z głównych przeciwwskazania do zabiegu są rozszerzone naczynka krwionośne.

Zabieg termiczny - liftingujący

Zabiega dla cer dojrzałych, wiotkich, o obniżonej elastyczności oraz wymagających silnej regeneracji i ujędrnienia. Podczas zabiegu stosowana jest specjalna, samorozgrzewająca się maska gipsowa z zawartością siarczanu magnezu, która poprawia absorpcję składników aktywnych zawartych w preparatach wcześniej zastosowanych, liftinguje, dotlenia i stymuluje mikrokrążenie skóry.

Zabieg z wykorzystaniem maski gipsowej to trójfazowy system pielęgnacji skóry.

Efekty zabiegu:

 • Intensywnie nawilża skórę
 • Odżywia
 • Poprawia elastyczność, jędrność, koloryt
 • Stymuluje układ limfatyczny – redukcja obrzęków
 • Stymuluje układ krwionośny
 • Detoksykacja
 • Efekt liftingujący – poprawia owal twarzy
 • Dotlenia, wygładza zmarszczki
 • Redukuje zaburzenia rogowacenia
Płat kolagenowy z masażem i ampułką

Nowoczesna technologia umożliwiła opracowanie preparatów, które swoją strukturą perfekcyjnie wspomagają odbudowę skóry. Do tego typu preparatów należy niewątpliwie zaliczyć płat kolagenowy, który odwzorowuje zachowanie ludzkiego kolagenu, tak ważnego dla utrzymania skóry w idealnej kondycji.

Ze względu na swoje wszechstronne działanie zabieg ten polecany jest dla każdego typu skóry w celu poprawy nawilżenia, wygładzenia, redukcji podrażnienia i zaczerwienienia skóry, a także, jako zabieg liftingujący.

Zabieg ten polecany jest szczególnie w przeddzień ważnych uroczystości jak np.: ślubu w celu uzyskania efektu promiennej i wypoczętej twarzy.

Działanie zabiegu z płatem kolagenowym  jest natychmiast zauważalne. Jego zdolności nawilżające są ogromne. Badania kliniczne dowodzą, iż w ciągu bardzo krótkiego czasu stopień nawilżenia skóry wzrasta aż o 50%. Regularne stosowanie prowadzi do długotrwałych efektów redukcji zmarszczek, wyraźnej poprawy napięcia skóry, rozjaśnienia i wygładzenia powierzchni skóry. W zależności od indywidualnych potrzeb skóry stosuje się płaty kolagenowe wzbogacone w substancje aktywne takie jak: ginko biloba (dla cery naczyniowej), kawior, hibiskus, kompleks PCM czy witamina C. Zabieg ten może być, więc stosowany do najbardziej wymagającej cery.

Zabiegi z zastosowaniem płatów kolagenowych zapewniają przywrócenie optymalnego stopnia nawilżenia dzięki ich bezpośredniemu kontaktowi ze skórą. Czynią cerę gładszą, poprawiają jej elastyczność i napięcie, a także spłycają zmarszczki. Zabiegi te są szczególnie polecane po długotrwałych kąpielach słonecznych. Sukcesem w wypadku zabiegów manualnych jest odpowiednia diagnoza skóry i oczekiwań klientki. W zależności od rodzaju cery, jaki zdiagnozujemy, taki płat kolagenowy i ampułkę dobieramy. Naszym celem jest aby dobrze dobrane substancje aktywne wniknęły w odpowiednie partie skóry i zniwelowały problem, z którym walczymy. Masaż w zależności od potrzeb klientki wykonujemy odstresowujący lub liftingujący.

Przykładowe propozycje wariantów zabiegu:

 1. Płat kolagenowy z ekstraktem z kawioru – Głęboko regenerujący, nawilżający i odmładzający. Bardzo skuteczna terapia walcząca z upływem czasu przeznaczona dla wszystkich typów cer dojrzałych.
 2. Płat kolagenowy z witaminą C dla cer poszarzałych, ziemistych i zmęczonych – Idealna stymulacja wiotczejącej skóry.
 3. Płat kolagenowy z wyciągiem z ginko biloba – Skuteczna terapia dla wszystkich typów cer. Stanowi doskonałe uzupełnienie wzbogacające zabiegi z linii dla cer naczyniowych i wrażliwych
 4. Płat kolagenowy z wyciągiem z zielonej herbaty i enzymami kwasów owocowych – wspaniała terapia dla cer mieszanych i tłustych. Poprawiająca proces odnowy naskórka.