Chcesz mieć oszałamiająco długie, grube i podkręcone rzęsy bez tuszowania? Chcesz by Twe spojrzenie nabrało głębi? Chcesz kusić spojrzeniem? Jeśli tak to z pewnością zabieg dla Ciebie!

ASTERIA ma zaszczyt zaoferować Państwu luksusowy i w pełni profesjonalny zabieg przedłużania rzęs wykonany metodą SECRET LASHES. Przedłużone rzęsy sprawią, że oczy nabiorą wyrazistości, optycznie je powiększą a spojrzenie przepełni się uwodzicielskim blaskiem. To przełomowe rozwiązanie w kosmetyce upiększającej, efekt, który daje naturalny i piękny wygląd.

Pozwól sobie na rzęsy, o których zawsze marzyłaś. Zabieg polega na doklejaniu pojedynczych rzęs z proteiny jedwabiu do każdej Twojej naturalnej. Dzięki temu uzyskujesz efekt, któremu nie dorówna żaden tusz. Masz przy tym całkowity komfort psychiczny, gdyż nie musisz się już martwić o rozmazane oczy, smugi czy grudki…

Umów się na zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs już dziś.

Przedłużanie rzęs jest zabiegiem bezbolesnym, ponadto jest uważany za jeden z najbardziej relaksujących zabiegów kosmetycznych.

więcej...

Przedłużanie rzęs – metoda

Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs wykonujemy metodą jeden do jednego, co oznacza, że pojedyncze rzęsy z proteiny jedwabiu doczepiane są jedna po jednej do każdej Twojej rzęsy, dzięki czemu uzyskuje się efekt zagęszczenia i wydłużenia rzęs. Do wykonania zabiegu stosowane są jedynie markowe rzęsy oraz profesjonalne kleje do rzęs posiadające certyfikaty najwyższej, jakości. Zabieg przedłużania rzęs jest bardzo starannym i czasochłonnym zabiegiem, jednakże efekt przedłużonych rzęs jest zniewalający. Zagęszczone i przedłużone rzęsy wyglądają identycznie jak naturalne rzęsy, budowa ich odpowiada budowie naturalnej rzęsie, dlatego są nie rozróżnialne przez niedoświadczonego obserwatora.

Kto decyduje się na przedłużanie rzęs?

Na zabieg przedłużenia rzęs decydują się przede wszystkim osoby, które nie mają czasu, co rano spędzać czasu nad nałożeniem maskary, i chcą pięknie wyglądać bez konieczności długotrwałego ręcznego pogrubiania i wydłużania rzęs tuszem. Także osoby, które mają naturalne bardzo krótkie rzęsy mogą pomyśleć o ich wydłużeniu.

Specjalna technika wykonania pozwala na osiągnięcie pięknego, naturalnego wyglądu. Przedłużone rzęsy nadają oczom wyrazistość, optycznie je powiększają, zapewnią Ci uwodzicielskie spojrzenie.

Jaki wpływ ma Klientka na efekt końcowy zabiegu?

W zależności od długości własnych rzęs i oczekiwanego rezultatu, rzęsy dobierane są bardzo indywidualnie. Na jedną powiekę można przykleić od 70 do 120 rzęs. Włoski mają różne długości (od 6 do 17 mm), stopień podkręcenia, grubość oraz kolor. W zależności od barwy tęczówki lub życzenia Klientki możemy użyć częściowo lub w całości rzęs w wybranym kolorze: czarnym, kasztanowym, fioletowym, niebieskim, złotym, czerwonym, zielonym. Okazjonalnie (śluby, bale, studniówki, itp.) rzęsy można ozdobić przyklejając kilka cyrkoni.

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu?

Rzęsy utrzymują się około sześciu – ośmiu tygodni i wypadają zgodnie z biologicznym rytmem wzrostu naturalnych rzęs (naturalny cykl wzrostu włosków rzęs wynosi 60-90 dni). Dla utrzymania odpowiedniej długości i zagęszczenia rzęs, zaleca się zabieg uzupełnienia, co 2- 4 tyg, gdyż w trakcie zabiegu nie jest się w stanie precyzyjnie określić w jakiej fazie wzrostu jest aktualna rzęsa. Syntetyczne rzęsy przyklejane są na włoski o średniej długości, aby wykluczyć obciążenie rzęs nowo rosnących. Secret Lashes to metoda, która zakłada możliwość długoterminowej stylizacji rzęs. Włoski przyklejane tą metodą są odporne na wodę.

Czy po założeniu rzęs Secret Lashes można używać tuszu?

Efekt zabiegu jest tak spektakularny, że zdecydowana większość Klientek rezygnuje ze stosowania maskary. Jeżeli jednak Klientka ma potrzebę stosowania tuszu, powinien on być beztłuszczowy. Resztę makijażu oka wykonuje się bez zmian, tylko do demakijażu należy stosować removery beztłuszczowe lub płyny micelarne. Przedłużone rzęsy są wodoodporne, więc bez obaw można korzystać z sauny lub basenu.

Czy rzęsy firmy Secret Lashes osłabiają naturalne włoski?

Rzęsy Secret Lashes nie osłabiają w żaden sposób włosków naturalnych. Rzęsy syntetyczne można nosić długotrwale, nawet przez kilka lat. Istotny jest fakt, iż rzęsy Secret Lashes są wyjątkowo lekkie i nie są przytwierdzane do włosków, które są zbyt „młode”.

Czy można usunąć rzęsy samodzielnie?

Nigdy nie należy zdejmować rzęs samodzielnie. Jeśli z jakiegoś powodu Klientka chce usunąć syntetyczne włoski musi to zrobić profesjonalnie w gabinecie, mamy wtedy gwarancję nieszkodzenia naszych naturalnych rzęs.

Czy zabieg mogą wykonać osoby ze skłonnością do alergii i wrażliwymi oczami ?

Tak. Klej, który jest stosowany w metodzie Secret Lashes jest hypoalergiczny. Dodatkowo należy pamiętać, że w tej metodzie klej nie ma kontaktu ze skórą. Rzęsy są przyklejane ok. 1-2 mm od skóry powiek. Zabiegowi mogą się poddać osoby noszące soczewki (na czas zabiegu soczewki należy wyjąć, bezpośrednio po skończonym zabiegu można je ponownie założyć).

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs?

  • stany zapalne spojówki i oka,
  • łuszczyca,
  • w przypadkach wątpliwych zaleca się konsultację lekarską,
  • opryszczka.

Na czym polega wyjątkowość metody Secret Lashes?

Metoda Secret Lashes swoją wyjątkowość zawdzięcza wysokiej, jakości rzęsom i klejowi. Rzęsy mają anatomiczny kształt, zwężają się ku końcowi i są podobnie wygięte jak rzęsy naturalne. Wykonane z syntetycznego jedwabiu, lśniące włoski są wyjątkowo lekkie i elastyczne, dzięki czemu nie obciążają rzęs i powiek. Klej stosowany przez Secret Lashes jest najtrwalszym preparatem dostępnym na rynku w tej kategorii. W kontakcie z rzęsami, klej nie zbryla się i pozostaje niewidoczny przy jednoczesnej trwałości spojenia włosków.

Warto zaznaczyć, że wykonując zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs metodą Secret Lashes oddajesz swoje rzęsy w ręce fachowych stylistek posiadających ogromne doświadczenie w tego rodzaju zabiegach.

Ile czasu trwa zabieg?

W zależności od ilości aplikowanych rzęs pierwszy zabieg trwa ok. 1,5-2,5 h. Zabiegi uzupełniania trwają ok. 0,5-1,5 h.