Gwarantem trwałości i jakości makijażu są najwyższej, jakości kosmetyki. Różnorodność produktów, na których pracujemy w Studio kosmetycznym ASTERIA, pozwala na dopasowanie makijażu do indywidualnych potrzeb i spełnienie nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań. Bogata oferta baz, korektorów, podkładów, cieni pozwala nam wyczarować najpiękniejsze makijaże.

Współpracujemy z KRYOLAN, KARAJA oraz PEGGY SAGE.

Szczególną okazją do ukazania profesjonalnego makijażu jest ślub. To szczególna chwila i jeden z najważniejszych dni w życiu. Każda Panna Młoda pragnie w tym dniu wyglądać najpiękniej i czuć się wyjątkowo. Wszystkie szczegóły są wtedy ważne i piękna suknia, kwiaty, fryzura, zadbana twarz, dłonie. Dopełnieniem wszystkiego będzie makijaż, który wydobędzie najpiękniejsze atuty Panny Młodej. To makijaż wyjątkowy.

Musi mieć on cechy makijażu fotograficznego połączonego z makijażem osobowości, ponadto musi być trwały i wykonany wysokiej klasy kosmetykami.

Przed umówieniem się na profesjonalny makijaż warto zadbać o przygotowanie skóry związane z oczyszczaniem, nawilżeniem lub poprawą, jakości skóry. Makijaż będzie wtedy wykonany na dobrym płótnie – „skórze” – co znacznie podniesie jego, jakość.

W tej kategorii proponujemy:

  • Makijaż Ślubny
  • Makijaż Wieczorowy
  • Makijaż Studniówkowy
  • Makijaż Próbny

Na specjalne zamówienie jest możliwość wykonania makijażu w niedzielę bądź święta wówczas do ceny wyjściowej w niedzielę doliczamy 50% zaś w święta 100% ceny wyjściowej.