Przekłuwanie uszu

Zabieg przekłuwania uszu jest przeznaczony zarówno dla kobiet, mężczyzn, jak i dzieci. W naszym gabinecie wykonujemy go profesjonalnym urządzeniem amerykańskiej firmy STUDEX ®. Stosujemy sterylne, antyalergiczne kolczyki wykonane z najwyższej, jakości nieprzetworzonej stali chirurgicznej, które nie powodują uczuleń i wspomagają proces gojenia się skóry.

Kolczyki znajdują się w sterylnych opakowaniach, które są otwierane przy kliencie.

Kolczyki do przekłuwania uszu firmy STUDEX® są produkowane, pakowane i sterylizowane zgodnie z normami Instytutu Żywności i Leków Stanów Zjednoczonych (F.D.A.) oraz normami Unii Europejskiej

Przed zabiegiem przekłuwania uszu przeprowadzana jest indywidualna konsultacja, podczas której klient zostaje poinformowany o przebiegu zabiegu, przeciwwskazaniach do jego przeprowadzenia oraz zapoznaje się z zasadami pielęgnacji uszu po zabiegu. Konsultacja zakończona jest podpisaniem zgody na zabieg.

Klient otrzymuje do domu Instrukcję Pielęgnacji Uszu po Przekłuciu

Zabieg przekłuwania uszu za pomocą urządzenia STUDEX® jest krótki, w pełni bezpieczny i nie powoduje nadmiernego bólu, jak przy tradycyjnej metodzie przekłuwania uszu.

Jeżeli do zabiegu przystępuje osoba niepełnoletnia, konieczna jest obecność rodzica lub prawnego opiekuna.