30% zniżka na nowoczesny zabieg odchudzający!

Studio Kosmetyczne ASTERIA zaprasza do skorzystania z 30% zniżki na nowoczesny i skuteczny zabieg KRIOLIPOLIZY, polegający na bezbolesnej i nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej za pomocą zimna.

Podążając za zmieniającymi się trendami, chcąc zadowolić swoich klientów, ASTERIA jako pierwszy w Sanoku salon kosmetyczny wprowadził do swojej oferty prawdziwy hit – zabieg kriolipolizy.

Krioliza to zabieg modelowania sylwetki polegający na selektywnym uszkodzeniu tkanki tłuszczowej poprzez schłodzenie jej do niskiej temperatury. Martwe komórki tłuszczowe są wydalane w naturalnym procesie fizjologicznym. Precyzyjnie zaprogramowany proces chłodzenia zapewnia skuteczność chłodzenia bez ryzyka uszkodzenia innych tkanek i naskórka.

Metoda ta, wykorzystując zaawansowany system urządzenia CoolTech, niweluje komórki tłuszczowe w wyniku 60 minutowego chłodzenia. Zabieg jest bezpieczny i bezinwazyjny, poprzez co staje się niejako alternatywą bolesnej liposukcji, której z roku na rok poddaje się coraz większa ilość pacjentów, chcących poprawić swój wygląd i wymodelować sylwetkę.

Kriolipoliza redukuje tkankę tłuszczową nawet do 45 % i co najważniejsze efekt ten jest trwały.

 

Przyjedź i przekonaj się na własnej skórze jak w prosty i bezpieczny sposób poczuć się pewnie w swoim ciele.

UWAGA! Do końca grudnia zabieg w promocyjnej cenie 200 zł!

ZAPRASZAMY!

Strona 1 z 2